رنگ وینیلی چیست؟ | ویژگی های رنگ وینیلی | کاربرد رنگ وینیلی Vinyl paint and its types

رنگ وینیلی
رنگ وینیلی : 
رنگ وینیلی یک رنگ رویه ی یک جزیی محافظ خوردگی بر پایه رزین وینیل کلراید میباشد. زمان خشک شدن سری و راحتی وساده بودن کار ابزار برای این رنگ از ویژگی های خوب رنگ وینیلی میباشد. این رنگ محافظ خوبی بر روی سطوح ایجاد میکند ، مخصوصا برای محیط های صنعتی و دریایی .
ویژگی های مهم رنگ وینیلی
مقاومت شیمیایی بالا مقاومت آّی بسیار بالا زمان خشک شدن بسیار کم یک جزیی و هوا خشک چسبندگی خوب
رنگ وینیلی
رنگ وینیلی
کاربرد رنگ وینیلی
این نوع رنگ به طور عمده برای پوشش های صنعتی ، صنایع نفت و گاز ، کارخانجات مواد شیمیایی ، پایشگاه ها ، پتروشیمی ، تجهیزات ذخیره ، بنادر ، سازه های ساحلی ، پل ها ، کشتی ها و…مورد استفاده قرار میگیرد.
محدودیت های استفاده از این نوع رنگ : 
این محصول نباید برای مدت طولانی در دمای 80 در جه سانتی گراد قرار بگیرد.همچنین این محصول در برخورد با حلال های قوی ضعف دارد. استفاده و کاربرد های رنهگ وینیلی : قبل از استفاده و اجرا این نوع رنگ بر روی سطح مورد نظر ، ابزار مورد  نیاز باید با حلال مخصوص تمیز و پاکسازی شوند. برای مخلوط کردن محصول ابتدا با یک هم زن با سرعت پایین هم زده تا محصول به صورت یکنواخت مخلوط شود. از نبود رسوب در ته ظرف مورد استفاده اطمینان حاصل کنید. در هنگام استفاده از تینر آن را ب آرامی به محلول اضافه کنید تا ویسکوزیته مورد نظر بدست آید. هرگز رنگ را در درجه حرارت خارج از استاندارد نبرده و استفاده نکنید. شرکت رنگ افروز فرنام ، بهترین تولید کننده رنگ های ترافیکی در ایران با استاندارد های داخلی و بین المللی ، آماده اجرا انواع رنگ های ترافیکی ، جدولی و شب نما و… بر روی سطوح مورد نظر خود ، برای شما عزیزان میباشد. جهت کسب اطاعات بیشتر و ارتباط با کارشناسان شرکت رنگ افروز فرنام کلیک کنید.  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *