رنگ افروز
رنگ افروز

رنگ ترافیکی افروز تماس با کارشناسان با ما دنیای خود را رنگی کنید...

رنگ افروز

رنگ افروز فرنام مطابق با


استانداردهای


جهانی
اولین در کشور
رنگ افروز دارنده چها استاندارد جهانی رنگ و رزین دارای ISO 9001 - ISO 14001 - ISO1800 دارنده 4 استاندارد اجباری رنگ و رزین کشور دارای تاییدیه پلیمر پتروشیمی ایران

افتخارات شرکت رنگ افروز :

بهترین کیفیت رنگ

با تجهیزات مدرن و دقیق باعث خلق بالاترین کیفیت رنگ در کشور شدیم

رضایت مشتری

توجه به نیازهای مشتری و احترام به شما اولویت ماست

اولین در کشور

با سالها تجربه و تلاش در بالا بردن کیفیت ما با انتخاب شما اولین هستیم

واحد اجرا

تیم اجرای ماهر،متخصص و کار آزموده با تجهیزات مکانیزه

تولید کننده و اجرا کننده رنگ های مختلف:

  • ترافیکی
  • جدولی
  • صنعتی
  • ساختمانی
  • اتومبیلی
  • دریایی
با استاندارد های جهانی

شرکت تولیدی الوان رنگ افروز فرنام بهترین شرکت تولید کننده رنگ خاورمیانه (رنگ ترافیکی , رنگ جدولی ، رنگ پارکینگ) با بیش از 30 سال تجربه و ظرفیت تولید اسمی 4300 تن در سال با اختیار داشتن متخصصین کار آزموده و مشاورین متعدد و آزمایشگاه مجهز رنگ و رزین و پوشش های صنعتی به همراه واحد توسعه و تحقیقات ، در زمینه تولید انواع پوششهای ضد خوردگی ، شامل انواع پوششهای آپوکسی ، پوششهای سیلیکون نظیر اتیل سیلیکات ، وینیل،پلی اورتان ، مقاوم به حرارت تا 600 درجه ، سیلسکون مودیفای ، انواع پوششهای آلکیدی ، آپوکسی کف پوششهای صنایع چوبی و انواع رنگهای ترافیکی می باشد. ..

afroozcolor

مشتریان ما

رنگ های ترافیکی:

رنگ آمیزی شهر ها و جدول ها  از مهمترین مسائل در زیباسازی شهر میباشند.رنگ های جدولی باعث جلوگری از پوسیده شدن و مشخص شدن حد و مرز خیابان ها و جاده ها و افزایش طول مرز جدول ها خواهند شد و رنگ های ترافیکی سبب می شود که رانندگان ایمن تر در جاده ها و خیابان ها رانندگی کنند.  رنگ های جدولی از روغنی آلکیدی و اکرلیک میباشند که با بیستوله یا قلم مو قابل پیاده سازی میباشند.

رنگ های جدولی و رنگ های ترافیکی اهمیت بالایی در جدا کردن مسیر عبور خودرو ها و عابرین پیاده دارند. در برخی مواقع جدول ها برای جدا کردن دو خط (لاین) اتومبیل رانی استفاده میشوند. رنگ جدولی به رانندگان کمک میکند تا در شب مسیر خود را بهتر ببینند.

رنگ های تک جزئی و دو جزئی

رنگ جدولی  تک جزیی از دسته رنگ های صنعتی است و جهت هدایت و کنترل ترافیک جاده و خیابان‌ یرای استفاده در خط کشی و ترسیم علایم افقی ترافیکی، طراحی گردیده است. همچنین  دارای مقاومت بسیار زیاد در مقابل عوامل جوی (هوا) و فیزیکی میباشد.

رنگ های دو جزیی از خانواده اپوکسی ها بوده که در دوام و چسبانندگی به سطح، از قدرتمند ترین رنگ های موجود در بازار به شمار میروند.

رنگ سرد ترموپلاست تک جزئی
رنگ ساختمانی

رنگ ساختمانی

این نوع از رنگ های ساختمانی همان طور که از نامش پیداست، برای رنگ آمیزی نمای داخلی (Interior) و همچنین نمای خارجی(Exterior) ساختمان می باشد. ممکن است شما برای اتاق یا سالن خانه تان احتیاج به یک تغییر داشته باشید، بهترین و کم هزینه ترین راه برای تغییر حال و هوا و اتمسفر خانه رنگ آمیزی آن است! با رنگ زدن دیوار های خانه شما به آن خانه و دیوار ها جان می بخشید و حال و هوای تازه ای را به آن می بخشید.

رنگ افروز فرنام به عنوان بهترین شرکت تولید کننده رنگ خاورمیانه افتخار فروش این محصول را به شما عزیزان دارد.

رنگ پارکینگ

پارکینگ ها بخش مهمی از ساختمان ها میباشند.در خط کشی پارکینگ به صورت معمول از رنگ سفید و زرد استفاده می شود که بستگی به جنس سطح مورد نظر برای خط کشی پارکینگ دارد. رنگ های پارکینگ باید در مقابل رفت و آمد و سایش مقاومت بالا و جنس خوبی داشته باشند.

رنگ جدولی
رنگ صنعتی
رنگ ترافیکی

تیم مجرب شرکت رنگ افروز

تیم افروز فرنام همواره در افزایش کیفیت خدمات خود تلاش می کند.
رنگ ترافیکی و رنگ جدولی

کیفیت اجراء

بهترین کیفیت را از ما بخواهید

سرعت بالا

متهعدترین در خدمات

واحد اجرا مجرب

با بیش از 30 سال تجربه کاری

تجهیزات به روز

دارای مجهز ترین ماشین ها و وسائل روز دنیا

واحد اجرای رنگ افروز فرنام

 الوان رنگ افروز فرنام بهترین تولید کننده و اجرا کننده رنگ خاورمیانه همواره با استخدام مجرب ترین کارفرمایان و متخصصان اجرای رنگ ترافیکی ، رنگ ساختمانی، رنگ جدولی و… در واحد اجرا، اهمیت به خواسته مشتریان را در اولویت قرار داده است. واحد اجرای رنگ افروز با بیش از 30 سال تجربه کاری و با کیفیت رنگ آمیزی بالا و ماشین آلات استاندارد و روز دنیا به شما تضمین بهترین کیفیت اجرا را می دهد.

0
+
پروژه های انجام شده
0
+
طول جاده انجام شده (کیلومتر)

در وبلاگ ما چه می گذرد؟

آخرین مطالب و آموزش های ما را از دست ندین…