ترفند رنگ آمیزی

ترفندها و نکات رنگ آمیزی

در این مقاله چند ترفند آموزشی برای رنگ زدن دیوار و سطوح مختلف گنجانده ایم ، با انجام این روش های کاربردی میتوانید رنگ آمیزی تمیزتر و راحت تری را انجام دهید و از نتیجه کار خود لذت ببرید.

نکات و ترفندهای رنگ آمیزی

  • هنگام استفاده از قوطی رنگ در صورتی که درقوطی رنگ به سختی جدا میشود یا امکان باز کردن آن بسیار دشوار است میتوانید به کمک میخ با سوراخ کردن گوشه ای از قوطی و وارد شدن هوا به داخل آن در آنرا به راحتی باز کنید.

باز کردن در قوطی رنگ


  • برای جلوگیری از شُره شدن رنگ اضافی روی قلم مو یا غلتک بر روی دیوار حتما رنگ اضافی آن را بگیریید. برای این کار می توان همانند تصویر زیر از یک کش یا تکه نخ بر روی قوطی نسب کرد و اضافی رنگ را به کمک آن گرفت.

شره کردن رنگ برای


  • جهت تمیز مانندن و جلوگیری از شستن ظرف مخصوص غلطک یا قلم مو می توان از یک کیسه پلاستیکی کمک بگیرید بدین صورت که کیسه را داخل ظرف مورد نظر انداخته سپس رنگ را داخل کیسه ریخته و قلم یا غلطک را آغشته به رنگ می کنیم.

ظرف رنگ غلطک


  •  یکی دیگر از نکات رنگ آمیزی دقت فراوان در اجرای رنگ است ،رنگ آمیزی تمیز بدون لک و یکنواخت زیبایی کار را چند برابر میکند. همیشه در هنگام رنگ آمیزی رنگ زدن کنج دیوارها و لبه قرنیز یا در و پنجره ها یکی از معضلات رنگ آمیزی می باشد. برای حل این مسئله میتوان همانند تصویر زیر ابتدا به کمک مقداری نوار چسب لبه یک قسمت از سطح مورد نظر پوشاند سپس لبه مورد نظر را رنگ آمیزی کرد و بعد از اتمام کار چسب را به آرامی کند.در صورت در دسترس نبودن نوار چسب میتوان از کاردک نیز استفاده کرد.

 

رنگ آمیزی کنج دیوار

 

رنگ آمیزی کنج دیوار

شرکت رنگ افروز فرنام با اختیار داشتن متخصصین کار آزموده و مشاورین متعدد و آزمایشگاه مجهز رنگ و رزین و پوششهای صنعتی به همراه واحد توسعه و تحقیقات ، در زمینه تولید انواع پوششهای ضد خوردگی ، شامل انواع پوششهای آپوکسی ، پوششهای سیلیکون نظیر اتیل سیلیکات ، وینیل،پلی اورتان ، مقاوم به حرارت تا 600 درجه ، سیلسکون مودیفای ، انواع پوششهای آلکیدی ، آپوکسی کف پوششهای صنایع چوبی و انواع رنگ ترافیکی می باشد.

نوشتهٔ پیشین
پات لایف | PotLife
نوشتهٔ بعدی
رنگ سیلیکونی و ویژگی های آن

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست